Klaida
  • Šio skelbimo galiojimo laikas pasibaigė 2014-07-24

Skelbimo id: 14395 Paskelbta: Peržiūrėtas: 3259 kartą(us)
forward

Nykštukiniai pinčeriai

PARDUODAMOS: Dvi kilmingos nykštukinių pinčerių veislės mažylės ieško mylinčios šeimos. Pagal amžių nukirminuotos, paskiepytos, su kilmės dokumentais bei Euro pasais. Puikaus charakterio, labai žaismingos bei meilios. Puikiai sutaria su vaikais, prisitaiko prie šeimininko charakterio, nesunkiai dresuojamios. Tinka tiek parodoms, tiek ir tik auginti namuose tiesiog kaip nauja seimos nari. Labai žaismingos, meilios ir nuostabios mergaites. Tikrai puikiai sutaria su vaikais.
Nykštukinis pinčeris (vokiškai Zwergpinscher), Cwergpinčeris, arba nykštukinis pinčeris, buvo išvestas Vokietijoje.Jų būna dviejų spalvų, rudų ir juodų su įrudžių. Nykstukinis pinčeris – tai gyvybingas, energingas,elegantiškas ir stilingas. Puikus šuo su gerai išsivysčiusiu sargo instinktu. Nykstukiniai pinčeriai yra labai ištikimi savo šeimininkams,puikus šeimos draugas,išsiskiria dideliu prieraišumu prie savo šeimos. Šunys nepasitiki svetimu žmogumi, atsargiai elgiasi su nepažįstamais gyviais . Nykštukinis pinčeris savo namuose ir kieme elgiasi drąsiai ir pasitiki savimi, tačiau svetur jis šniukštinėja ir tyrinėja teritoriją. Į svetimus žmones reaguoja gan ramiai ir nepatikliai. Nekelia nereikalingo triukšmo, be priežasties neloja.
Tėvelis "Bučkis Turkio Oazė" - Inter (tarptautinis grozio), Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos čempionas, bei daug dar titulų turintis gražuolis.
Mama turinti puikius įvertinimus parodose.
Esam iš Jonavos. Yra galimybė, pagal susitarimą, atvežti į kitą miestą.
Kaina ir kita dominanti informacija tel. 867352945


Papildoma informacija

Veiksmas: Siūlau


Nykštukiniai pinčeriai

Panašūs skelbimai
Tauragė
Visi miestai